podróże

Praktyczne atlasy geograficzne

Dodany przez Janusz Michalski, w dniu 02/09/2015

(...) Planując wakacyjną, daleką wycieczkę, warto sięgnąć po atlas geograficzny i sprawdzić, jakie miejsca możemy po drodze odwiedzić lub jaką trasę najlepiej wybrać - w szczególności, jeśli będziemy podróżować własnym samochodem. Organizacja takiego wyjazdu może być ciekawym wydarzeniem dla całej rodziny, w szczególności, jeśli mamy do dyspozycji atlas, który będzie dokładnie ilustrował region, do którego zamierzamy wyjechać. Kto (...)

Słowa kluczowe: podróże, urlop, wakacje

Słowa kluczowe: podróże, urlop, wakacje

Podróże służbowe - krajowe i zagraniczne

Dodany przez Zdzisław Kajzer, w dniu 29/01/2015

(...) Podróże służbowe są coraz chętniej wykorzystywane przez pracodawców jako dodatkowy czynnik motywujący dla pracowników. Dzieje się tak nie dlatego, że pracodawcy lubią mieć pracowników poza biurem, choć w przypadku handlowców może to być istotny czynnik. Dieta za podróż służbową, chociaż ściśle określona co do wysokości, nie jest obciążona podatkiem i nie odprowadza się od niej składek na ubezpieczenie społeczne, dlatego jest dla pracownika dochodem nieopodatkowanym. W razie wątpliwości informacje o tym są dostępne także na http://www.podroze-sluzbowe.pl.Najczęściej podróże służbowe dzieli się na podróże krajowe i zagraniczne, które będą się różniły właściwie tylko wysokością diety (...)

Słowa kluczowe: podróże, turystyka, wakacje, wyprawy

Słowa kluczowe: podróże, turystyka, wakacje, wyprawy

Kraj, który warto poznać

Dodany przez Zdzisław Kajzer, w dniu 11/07/2014

(...) Na terenie Azji istnieje niezwykły, oraz znany niewielu z nas kraj, jakim jest Gruzja. W to niezwykłe miejsce może nas zabrać biuro Exorientelux. Gruzja to miejsce położone pośród kaukaskich gór kraina. Ludzie tutaj są szczęśliwi, zaś malownicze krajobrazy zachwycają każdego turystę. Co więcej średniowieczne miejscowości powodują, że czujemy jakby czas stanął w miejscu, dlatego też kraj ten określić można niemalże, jako krainę miodem i winem płynącą.Rzec można, że Gruzja jest krajem, który kocha Polaków, a wszystko, dlatego, że jesteśmy do siebie bardzo podobni. Czujemy niechęć do Rosji, kochamy jedzenie, zaś upadająca na świecie sztuka biesiadowania ciągle płynie w naszej krwi. Dodatkowo kraj (...)

Słowa kluczowe: podróże, wakacje, wyprawy

Słowa kluczowe: podróże, wakacje, wyprawy

Wyprawa rodem z marzeń

Dodany przez Janusz Michalski, w dniu 09/07/2014

(...) O tym, że istnieją szyte na miarę garnitury i suknie, wszyscy wiedzą. Taka kreacja jest absolutnie unikalna i dokładnie pasuje do osoby, która ją zamówiła. Ani za ciasna, ani zbyt luźna - po prostu w sam raz. Czy w taki sam sposób można dopasować wakacyjną podróż? Choć może się to wydawać zaskakujące, to odpowiedź brzmi twierdząco. Można zarezerwować dla siebie i swojej rodziny podróże szyte na miarę.Jedyna różnica pomiędzy taką podróżą a garniturem polega na tym, że o ile kreacja (...)

Słowa kluczowe: podróże, turystyka, urlop, wycieczki

Słowa kluczowe: podróże, turystyka, urlop, wycieczki

Co warto zobaczyć na terenie Beskidu Śląskiego?

Dodany przez Janusz Michalski, w dniu 18/04/2014

(...) To miejscowości, które leżą u podnóża Beskidów i są chętnie odwiedzane zarówno zimą, jak i latem. Trzeba jednak wiedzieć, że ten region Polski to także nieco mniej znane zakątki, które warto odkryć. Z bogatego folkloru słynie chociażby niewielka wieś o nazwie Istebna. Mieszkańcy oferują tu noclegi przede wszystkim w gospodarstwach (...)

Słowa kluczowe: beskidy śląskie, góry, podróże, turystyka, wycieczki, wyprawy

Tramping po świecie

Dodany przez Janusz Michalski, w dniu 03/09/2012

(...) Masz ochotę zobaczyć a także zwiedzić coś zaskakującego? Masz już dość nudnych pobytów w hotelu czy pensjonacie? Nie masz ponownie chęci zalegać na materacu miesiąc przy basenie hotelowym? Wkurzają cię opcje all inclusive? Masz chęć na super przygodę w małym gronie? Nie mogłeś trafić lepiej. Wyprawy trampingowe to coś dla ciebie.Wyprawy polarneRosnącą popularnością wśród polskich krajobrazami i turystów cieszą się wyprawy polarne. Aby obyć się nieco z globtroterów a także surowym klimatem na wstępie proponujemy tanie wyprawy do Norwegii i Islandii, gdzie będziecie spoglądać na niesamowite fiordy, zajedziecie na Nordkapp do miejsca, w którym kończy się Europa. Dla bardziej obytych globtroterów polecamy wyprawy na Antarktydę a także Spitsbergen (...)

Słowa kluczowe: podróże, turystyka, wakacje, wycieczki

Słowa kluczowe: podróże, turystyka, wakacje, wycieczki

Gotowanie i podróżowanie

Dodany przez Władysław Klich, w dniu 01/09/2012

(...) W każdy weekend ze zniecierpliwieniem wyczekuję na dalszy odcinek 'Podróży Kulinarnych' Roberta Makłowicza. Materiał ten wyświetlany jest na antenie Programu 2 TVP już od dawna, lecz jest nieustannie prezentowany z uwagi na swoją gigantyczną popularność. Każdego tygodnia Robert Makłowicz zaprasza nas ze sobą do dalekiego państwa w idylliczną wyprawę, żeby pogawędzić o historii, tradycjach, kulturze i przetestować oczywiście typowe dla regionu przepisy kulinarne. Z wielkim zaciekawieniem przyjąłem informację o tym, iż uruchomiona została nowa witryna www Roberta Makłowicza, (...)

Słowa kluczowe: podróże, robert makłowicz, urlop, wycieczki

Sklep galanteryjny

Dodany przez Michalina Biegus, w dniu 30/08/2012

(...) Nasza firma to: pierwszy na świecie producent nowoczesnych walizek, toreb i galanterii skórzanej produkowanych z lekkich i wytrzymałych włókien nylonowo polyestrowych, oryginalne rozwiązania, lekkość i poręczność przydatna w podróży, niezawodność i najwyższa jakość, wyjątkowy szyk, niespełna lat doświadczenia francuskich artystów, dbałość o detale, bogata paleta kolorów. W naszym sklepie gwarantujemy Państwu dodatkowo: bezpieczny system transakcji, bezpieczne zakupy, całościowy asortyment oryginalnych produktów, wykorzystywanie danych zgodnie z funkcjonującymi przepisami (...)

Słowa kluczowe: podróże, torby, walizki

Słowa kluczowe: podróże, torby, walizki

Urlop nad morzem

Dodany przez Dariusz Terlecki, w dniu 30/11/-0001

(...) wybierają Gdańsk i Gdynię, jednak znajdziemy także takich, dla których Jastrzębia Góra jest świetnym miejscem do odpoczynku. Ta malutka część Władysławowa jest w całym kraju bardzo popularna, ze względu na swoje walory turystyczne, których ma bezliku. Właśnie dlatego apartamenty w Jastrzębiej Górze cieszą się tak dużym zainteresowaniem.Polacy pragną pięknych widoków i spokoju a w tej wyjątkowej części (...)

Słowa kluczowe: jastrzębia góra, noclegi, pensjonat, podróże, turystyka

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

lipiec 2017 październik 2015 wrzesień 2015 sierpień 2015 marzec 2015 styczeń 2015 lipiec 2014 czerwiec 2014 kwiecień 2014 wrzesień 2012 sierpień 2012 0