Nasze polskie góry - Tatry


 • Apartamenty Tatrzańskie Turnie

  ul. Bory 4a
  34-500 Zakopane
  tel. 18 201 12 54
  tel. kom.: 510 044 370
  e-mail: rezerwacje@tatrzanskie-turnie.pl

  http://www.tatrzanskie-turnie.pl

tematyka: turystyka, wakacje, urlop, apartamenty, noclegi

Tatry to idealne miejsce na letni, aktywny wypoczynek dla każdego.

Zwłaszcza dla tych osób, które nie wyobrażają sobie odpoczynku bez pieszych wędrówek w trakcie których można przemyśleć wiele różnych spraw.

Oczywiście, decydując się na urlop w Zakopanem, trzeba mieć na uwadze fakt, że nie jesteśmy jedyną osobą, która wpadła na taki pomysł. Co prawda, oprócz bardzo szerokiego zaplecza hotelowego, wynajem noclegów oferują również osoby prywatne, ale warto poszukać najlepszej dla nas oferty wcześniej. Oczywiście, jesteśmy w stanie znaleźć nocleg tego samego dnia, w którym dotarliśmy do celu, ale szukając wcześniej, mamy możliwość wybrania takiego miejsca, które nam najbardziej odpowiada zarówno wizualnie, jak i w kwestiach lokalizacji czy ceny.

Dla osób, które lubią wygodę i odrobinę luksusu, idealną opcją będzie apartament w Zakopanem, położony w centrum miasta. Z założenia jest to bardziej komfortowa opcja niż wynajem noclegów w hostelu czy pensjonacie.

Biorąc pod uwagę fakt, że mieszkańcy Zakopanego żyją z turystów, warto szukać takiej oferty, które spełni wszystkie nasze oczekiwania. Być może będzie to dłużej trwało, ale to nasz urlop, nasz czas wolny i nasze pieniądze. Dlatego warto zrobić wszystko, aby ten odpoczynek dobrze wspominać i chętnie odwiedzać Tatry częściej, z dobrymi wspomnieniami.

Zdjęcia naszego reportera
turystyka
wakacje
urlop
apartamenty
noclegi
turystyka, wakacje, urlop, apartamenty, noclegi

ZUS otworzył nową lokalizację Centrum Obsługi Telefonicznej na Jaśle

Powstają dwa nowe punkty Centrum Obsługi Telefonicznej klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pierwszy otwarto na piątek na Jaśle. Dzięki temu spadnie oczekiwanie na połączenie z infolinią ZUS - mówi rzecznik prasowy ZUS W...

Więcej na ten temat

rss icon "FT": Brytyjski minister finansów chce okresów przejściowych po brexicie

Brytyjski minister finansów Philip Hammond powiedział przedstawicielom biznesu, że chce wynegocjować z UE porozumienie na sprawie okresów przejściowych, które obowiązywałyby po wyjściu kraju z Unii nawet do 2022 roku - poinformował dziennik "Financial Times".

rss icon Rumunia protestuje przeciwko podwójnym standardom żywności na UE

Rumunia wezwała na środę władze Unii Europejskiej do przeciwdziałania podwójnym standardom, jakie stosują firmy spożywcze sprzedające różnej jakości produkty pod tą samą marką na krajach zachodniej wschodniej Europy.

rss icon Rośnie produkcja kurczaków; będą tańsze

Analitycy Agencji Rynku Rolnego przewidują, że na tym roku kurczaki będą tanieć, gdyż ich produkcja stale rośnie, a możliwości ich sprzedaży za granicę są ograniczone. Niska cena będzie zachęcać do większego spożycia drobiu.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

lipiec 2017 październik 2015 wrzesień 2015 sierpień 2015 marzec 2015 styczeń 2015 lipiec 2014 czerwiec 2014 kwiecień 2014 wrzesień 2012 sierpień 2012 0